una zbulon tatuazhin në vendin intim që askush nuk e dinte

Tuna është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar, e cila tashmë i është rikthyer sërish tregut muzikor.

Por askush nuk e dinte se këngëtarja kishte një tatuazh në një vend intim, konkretisht në të pasmet e saj. Këtë e ka zbuluar vet Tuna, e cila ka publikuar një foto të të pasmeve ku shkruhet fjala “Blow” në anglisht, që do të thotë “Fryj”.

Këngëtarja ka treguar se kjo është një foto që është bërë kur po xhironte klipin e këngës “Bermuda”, prandaj mendohet se ajo e ka bërë këtë tattoo në vitin 2016.

Shiko tv shqip

Related Posts