“Unë jam shumë e qartë”, Jozefina Topalli refuzon ftesën e Monika Kryemadhit

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është shprehur e hapur për një koalicion me “Lëvizjen për Ndryshim” me qëllimin për largimin e Ramës, por Jozefina Topalli e ka përjashtuar një mundësi të tillë.

“E përsëris edhe një herë, që unë jam shumë e qartë. Vendi ynë ka nevojë për t’u çliruar nga tre kryetarët dhe 25 prilli do të japë një përgjigje ndaj tre kryetarëve që mbajnë peng këtë vend”, tha Topalli për Report tv.

Shiko tv shqip

Related Posts