“Vapë, u sa vapë”, banorja e Big Brother VIP e tregon gjoksin para qindra mijëra njerëzve

Beniada Nishani është banore e spektaklit.

Modelja shqiptare e cila ka vite që jeton në Itali, shumë shpejt arriti të marrë vëmendje.

Prej të gjitha veprimeve, ajo sot e ka tepruar paksa duke harruar transmetimin live dhe çon bluzën përpjetë për shkak të vapës.

“Vapë, u sa vapë”, dëgjohet duke thënë ajo, derisa çon bluzën dhe i del gjithë gjoksi.

Ndryshe, garuesit po qëndrojnë brenda për të fituar 100 mijë euro njëri prej tyre./Lajmi

Shiko tv shqip

Related Posts