Vazhdon estrada/ Deputeti Gjuzi: Donin të më infektonin me Covid, por unë pjek mish helli…

Deputeti Kujtim Gjuzi shpesh tërheq vëmendjen me deklaratat e tij absurde. Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Gjuzi “zbulon” se kanë dashur ta infektojnë me koronavirus.

Mesazhi:

“Mike dhe miq

Ju kam thene:

Mua nuk me ze Ramcorona covit19 edhe Adriatikut i’a pata thene kujdes se duan te te inskenojne ashtu sic deshen te ma inskenonin mua me 06.04.2020, por une shkova t’u tregoj se nëse “pjek mish helli” e pjek dmth ja djeg inskenimet ramcovid19 me gjithë karagjoslleqet e shamisë së beqarnisë se plakut Ismail bej Fotokopja”,

Shiko tv shqip

Related Posts