Vetëm 28 vjeçe, ndërron jetë nga Kovíd infermierja Lindita Alimi!

Kovíd i ka marrë jetën një infermierie shqiptare në Maqedoninë e Veriut.Viktima është Lindita Alimi vetëm 28-vjeçe dhe lajmi bëhet i ditur nga shoqata e infermierëve të Shqipërisë, të cilët i shprehin ngushëllimet familjes së viktimës.Postimi i Shoqatës së Infermierëve të Shqipëris

Nderron jete ne moshe te re Infermierja Lindita Alimi 28 vjece nga Kerćova, Maqedonia e Veriut.E p rekur nga Kovíd nuk mundi ta fitonte b etejen v dekjeprures.Shoqata e Infermiereve te Shqiperise i shpreh ngushellime te perzemerta familjes dhe kolegeve te Lindites.

Shiko tv shqip

Related Posts