Video e ëmbël, Olta Gixhari ndan momentet e bukura me të voglin e saj

Më 21 gusht, aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, u bë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë që quhet Amar.

Gjatë kësaj kohe, Olta ka publikuar shumë foto me vogëlushin e saj, por gjithmonë pa i zbuluar portretin e tij.

Së fundmi, Olta ka publikuar një video të ëmbël me të voglin. Në këtë video, shihet dora e vogëlushit që prek të ëmën dhe kjo e fundit e sheh e buzëqeshur.

 

View this post on Instagram

 

Olta Gixhari dhe vogëlushi Amar 🐣

A post shared by @ vipvideooos on

Shiko tv shqip

Related Posts