“Vit si ky s’ishte parë prej kohësh?”, Rama: Pastë këmbën e mbarë

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e nisi duke publikuar një foto të një pike basti të mbyllur.
Rama shkruan se vit si ky nuk ishte parë prej kohësh, duke iu referuar kapsollave dhe lojërave të fatit.

“Vit i Ri si ky pa kumar e pa kapsolla s’ishte parë prej shumë kohësh.

E pastë këmbën e mbarë deri në fund”, shkruan Rama.

Shiko tv shqip

Related Posts