Xhensila mahnitet nga surpriza e ditëlindjes që i bëri Besi

Këtë të enjte, 9 prill, Xhensila Myrtezaj është zgjuar, ka zbritur për në dhomën e ndenjes dhe është surprizuar në shtëpinë e saj!

Edhe pse në kohë karantinë, Besi ka arritur të krijojë surprizën më të bukur për ditëlindjen e bashkëshortes së tij.

Shiko tv shqip

Related Posts