Xhensila thekson fizikun me veshjen e ngushtë në palestër

Një emër që muajt e fundit u përfol shumë për ndryshimin e madh në dukje është edhe ai i Xhensila Myrtezajt.

Ajo ka rënë goxha në peshë dhe i është përkushtuar intenzivisht palestrës, ku po i tregon linjat e formësuara.

Së fundi, këngëtarja ka postuar disa video në Instagram, në të cilat shfaqet tejet atraktive duke ushtruar.

Kujtojmë se Xhensila Myrtezaj është e martuar me Bes Kallakun dhe bashkë kanë një vajzë, Ajkën.

Shiko tv shqip

Related Posts