Yuri Kim dhe delegacioni i Senatit Amerikan mbërrijnë në Selinë Blu,ja se kush është deputetja e PD-së që i pret jashtë zyrave (FOTO)

Ambasadorja Amerikane, Yuri Kim dhe delegacioni i Senatit Amerikan kanë mbërritur mesditën e sotme në Selinë Blu ku do të takohen me kreun e opozitës, Lulzim Basha.

Yuri Kim shihet shumë serioze, ndërkohë ‘mikpritësja’ Jorida Tabaku nga ana tjetër është shfaqur mjaft e buzëqeshur.

Shiko tv shqip

Related Posts