Zbulohet E Vërteta! Ja Pse U Nda Bora Zemani Nga Donald Veshajn, Ai Mori Valixhet Dhe Iku…!!

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj tashmë i kanë dhënë f und marëdhënies së tyre.‘Panorama’ shkruan se xh elozia është bërë shkak që ata t’i japin fund bashkëjetesës disamujore në Tiranë dhe ka qenë Donaldi ai që ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku jetonin.

Gjatë kësaj periudhe, ata kanë pasur nd arje të shkurtra, por që i kanë superuar duke e kaluar lidhjen në tjetër nivel.

Mirëpo duket se zënka e fundit nuk është kaluar aq lehtë, saqë i ka dhënë f und romancës mes tyre

Shiko tv shqip

Related Posts