Zhduket shqiptare në Greqi, nëna e foshnjës shkoi në parukieri dhe s’u kthye më

Një 18-vjeçare shqiptare ka humbur kontaktet me familjen që prej mesditën e së dielës në rajonin e Kretës në Greqi.

Sipas medias greke “Protothema”, vajza shqiptare, nënë e një foshnje u largua nga shtëpia e saj pasditen e së dielës, duke u thënë të afërmve të saj se ajo do të shkonte në parukeri dhe do të kthehej shpejt, por nuk u kthye më.

Kanë qenë të afërmit e 18-vjeçares, të cilët kanë bërë denoncim në Drejtorinë e Policisë Pyrgos, e cila po heton rastin në fjalë.

Shiko tv shqip

Related Posts